Genel

Genel

YEDİGÖLLER – ABANT – GÖLCÜK
 
 
 
 
 
 
 
 
1.Gün:
Sabah saat 08.00’de siz saygıdeğer konuklarımızı buluşma noktamızdan alarak lüks otobüsümüzle Hekimhan Turizm ikramları eşliğinde Yedigöller’e yolculuğumuza başlıyoruz. Yolumuz üzerinde vereceğimiz mola sonrası eşsiz bir doğa harikası olan Yedigöller Milli Parkı’na varış. Engebeli bir alanda yer alan irili ufaklı 7 heyelan gölünden oluşan, orman denizini andıran zengin bitki örtüsü ile fotoğraf, resim, doğa yürüyüşü gibi hobiler için oldukça fazla seçenek sunan bölgede öğle yemeğimiz hazır oluncaya kadar gezebilme imkanı. Bazıları dip kaçakları ile birbirine bağlı olan Seringöl, Büyükgöl, Deringöl, Nazlıgöl, Kurugöl, İncegöl ve Sazlıgöl’den oluşan doğa ile başbaşa kalabilirsiniz. Yemek sonrası Dilek Çeşmesi, Şelale ve 240’a yakın bitki türünün oluşturduğu uyumu görebilmek için serbest zaman. Belirlenen saatte buluşma ve Bolu’daki otelimize transfer. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.
 
2. Gün:
Oteldeki kahvaltının ardından Bolu il sınırlarında bulunan doğa harikası Abant gölü Milli Park’ına ulaşıyoruz. (Abant gölü Bolu Mudurnu sınırında kalan 1300 metre yükseklikteki bir çöküntü gölüdür. 125 hektarı bulan, genişçe bir alana sahiptir. Gölde Abant alası denilen balık türü yaşamaktadır.) Abant’a yaklaşık 3 saat süren yolculukla ulaşılan göl çevresinde isterseniz yeryüzündeki cennet misali doğal güzelliklerle sarmalanmış göl etrafında kısa bir tur yapabilir ya da ormanlık alanda yaklaşık 2 saat süren yürüyüşe katılabilirsiniz. Yürümek istemeyenler ata binebilir, faytonla gezinti yapabilirler. Öğle yemeği için yakılan barbeküde köfte ve sucuk (dileyen ve vejetaryen misafirlerimiz için isteğe bağlı tavuk ızgara hizmeti) ziyafeti veriyoruz. Buradaki gezimiz sonrasında Gölcük gölüne geçerek manzarasıyla ünlü gölü fotoğraflayıp, yürüyüş yapıyoruz. Ankara’ya hareket. Akşam saatlerinde Ankara’ya varış ve bir başka Hekimhan Turizm organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşma.
FİYATIMIZA DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ
FİYATIMIZA DAHİL OLMAYAN HİZMETLERİMİZ
  • 1 gece yarım pansiyon konaklama
  • Özel tur otobüsümüz ile ulaşım
  • Araç içi ikramlarımız
  • Hekimhan Turizm refakat ve    rehberlik hizmetleri
  • Milli Park giriş ücretleri
  • Öğle Yemekleri (Mangal)
 
Kişisel harcamalar
TASKSİT İMKANI: WORLD , AXESS, CARD FINANS
FİYAT TABLOSU
GEZİ ÜCRETİ
PEŞİN FİYAT
KİŞİ BAŞI
 
00 – 02 Yaş Arası 1.Çocuk 2 Yetişkin Yanında Ücretsizdir.
( Araçta Koltuk Verilmez. )
02 – 06 Yaş Arası 1. Çocuk % 50 ücretlendirilir.
06 – 12 Yaşa kadar % 10 indirimli ücret ödenir.
KALKIŞ NOKTALARI
 
 
DETAYLAR
Acentemiz kesin kayıt tarihine kadar fiyatlarda ve konaklanacak otellerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Turlarımız, tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 15-17 kişide özel dizayn minibüs ile, 18-31 kişide lüks küçük otobüs ile, 31 kişinin üstünde ise 46 kişilik otobüslerimiz ile yapılacaktır. Turlarımızın, yeterli sayıya ulaşamaması ve iptal olması durumunda ( min.15 Kişi ); konaklamalı turlarda minimum 3 gün önceden, günübirlik turlarda minimum 1 gün önceden haber verilir. Otellerden hareket saatlerini rehber belirleyecektir ve iklim koşullarına göre programda değişiklik yapabilir.

Uygun Zamanlar

Ne yazık ki şu anda bu turumuzda uygun yer bulunmamaktadır.

Üzgünüz, bu tour için henüz hiçbir yorum yok.