Genel

İSTANBUL ADALAR
Haftasonu Turu
 
 
 
 
 
 
 
 
1.GÜN:
Akşam saat 23.30da Sıhhıye Sezenler Sokak Atatürk Lisesi önünde buluşma ve hareket.
2.GÜN:
İstanbula varış ve  kahvaltı. Dolmabahçe Sarayı’nın gezilmesi.Sultan Ahmet Meydanı’na hareket.Sultan Ahmet Camii, Yerebatan Sarnıcı, Ayasaofya ve Topkapı Sarayının gezilmesi.Öğle yemeğinin yenmesi ardından Panorama’nın  (1453 Fetih Müzesi) gezilmesi. Pierreloti Tepesine çıkılması ardından otele varış ve yerleşme. Akşam yemeğinin otelde alınması ve serbest zaman.
3.GÜN:
Otelimizde alınacak açık büfe kahvaltının ardından aracımızla Bostancı İskelesi’ne hareket. İskeleden Feribotla Adalara hareket. Heybeli Adanın panaromik izlenmesinin ardından Büyük Ada’ya geçiş. Adanın keyfini dinlenerek çıkarmak isteyenler için serbest zaman. Adanın en yüksek noktasında yer alan Aya Yorgi Kilisesini (gidiş-geliş 2 km’lik bir orman içi yürüyüş yoludur), buradan tüm adaları ve İstanbul’u, dıştan Reşat Nuri Güntekin’in evini ve birbirinden güzel konakları görüyoruz. Feribot saatine kadar serbest zaman ve belirtilen saatte iskelede buluşma.Araca yerleşim Sapanca’da Akşam Yemeğimizi aldıktan sonra Ankara’ya hareket.
FİYATIMIZA DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ
FİYATIMIZA DAHİL OLMAYAN HİZMETLERİMİZ
*****1 Gece yarım pansiyon konaklama.
Lüks araçlarla ulaşım.
Rehberlik ve refakat hizmetleri
Araç içi sıcak-soğuk ikramlar
Seyahat sigortası.
Öğle yemekleri
Müze ve ören yeri giriş ücretleri
Yol molalarında alınan çay ve içecekler.
 
TAKSİT İMKANI: WORLD , AXESS, CARD FINANS
FİYAT TABLOSU
GEZİ ÜCRETİ
PEŞİN FİYAT
KİŞİ BAŞI
 
00 – 02 Yaş Arası 1.Çocuk 2 Yetişkin Yanında Ücretsizdir.
( Araçta Koltuk Verilmez. )
02 – 06 Yaş Arası 1. Çocuk % 50 ücretlendirilir.
06 – 12 Yaşa kadar % 10 indirimli ücret ödenir.
KALKIŞ NOKTALARI
23.30 : Sezenler sok. Atatürk Lisesi Önü
23.40: Milli Kütüphane Önü
23.50:  Jandarma Kavşağı Carrefour Önü
 
DETAYLAR
Acentemiz kesin kayıt tarihine kadar fiyatlarda ve konaklanacak otellerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Turlarımız, tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 15-17 kişide özel dizayn minibüs ile, 18-31 kişide lüks küçük otobüs ile, 31 kişinin üstünde ise 46 kişilik otobüslerimiz ile yapılacaktır. Turlarımızın, yeterli sayıya ulaşamaması ve iptal olması durumunda ( min.15 Kişi ); konaklamalı turlarda minimum 3 gün önceden, günübirlik turlarda minimum 1 gün önceden haber verilir. Otellerden hareket saatlerini rehber belirleyecektir ve iklim koşullarına göre programda değişiklik yapabilir.

Uygun Zamanlar

Ne yazık ki şu anda bu turumuzda uygun yer bulunmamaktadır.

Üzgünüz, bu tour için henüz hiçbir yorum yok.