Genel

GÜZEL ATLAR DİYARI KAPADOKYA
 
 
 
 
 
 
 
 
1.Gün:
Sabah 07:00′ da belirlenen yerden hareket. Gerekli molalar verilerek Tuz Gölü görünümü ve tuz kristali izlenimi akabinde Kapadokya’ ya varış. Ihlara Vadisi, Kaymaklı Yeraltı Şehri, gezisi sonrasında öğle yemeği molası.Yemek sonrasında Muhteşem  Kapadokya manzarası ile Uçhisar Kalesi ve İnanılmaz tarihi yapısı ve tüm dinleri bünyesinde toplamış, UNESCO dünya kültür miras listesinde yer alan  Göreme ve Göreme Açık Hava Müzesi (Rahip ve Rahibeler Manastırı, St. Basil Şapeli, Elmalı Kilise, St. Barbara Şapel, Yılanlı Kilise, Kiler, Mutfak Yemekhane, St. Katherin Şapeli, Çarıklı Kilise). Ürgüp şehir turu Gezilerimizden sonra konaklama ve akşam yemeği için otelimize hareket. İstenirse  Türk Gecesi (extra).
 
2. Gün:
Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltıdan sonra 09:00 ‘da otelimizden hareket. Zelve Vadisi gezildikten sonra, Paşabağ, Kızılırmak’ın ikiye böldüğü ve  Çanak-Çömlek atölyelerinin bulunduğu Avanos’a hareket. Yaklaşık 1 saat sürecek olan Çanak-Çömlek Atölyeleri ziyaretimiz ve Avanos gezimizden sonra, öğle yemeği molası. Yemek molası ardından  Anadolu kültür mozağinin önemli bir parçası olan Hacı Bektaş-i Veli türbesine hareket. Çilehane, Aşevi, Aslanlı Çeşme, Hacı Bektaş-i Veli Türbesi, Balım Sultan Türbesi gezimizden sonra Ankara’ya hareket. Akşam saatlerinde Ankara’ya varış.
FİYATIMIZA DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ
FİYATIMIZA DAHİL OLMAYAN HİZMETLERİMİZ
Özel tur otobüsümüzle tüm ulaşımlar
Araçta poğaça + meyve suyu ikramı
Araç içi sıcak ve soğuk ikramlarımız
Otel konaklama(sabah kahvaltısı+akşam yemeği)
Hekimhan Turizm rehberlik ve refakat hizmetleri
Seyahat sigortası
Müze ve ören yerleri giriş ücreti
Öğle yemekleri
Türk Gecesi
Kişisel harcamalar
TASKSİT İMKANI: WORLD , AXESS, CARD FINANS
FİYAT TABLOSU
GEZİ ÜCRETİ
PEŞİN FİYAT
KİŞİ BAŞI
 
00 – 02 Yaş Arası 1.Çocuk 2 Yetişkin Yanında Ücretsizdir.
( Araçta Koltuk Verilmez. )
02 – 06 Yaş Arası 1. Çocuk % 50 ücretlendirilir.
06 – 12 Yaşa kadar % 10 indirimli ücret ödenir.
KALKIŞ NOKTALARI
07.00 : Sezenler sok. Atatürk Lisesi Önü
07.10: Milli Kütüphane Önü
DETAYLAR
Acentemiz kesin kayıt tarihine kadar fiyatlarda ve konaklanacak otellerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Turlarımız, tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 15-17 kişide özel dizayn minibüs ile, 18-31 kişide lüks küçük otobüs ile, 31 kişinin üstünde ise 46 kişilik otobüslerimiz ile yapılacaktır. Turlarımızın, yeterli sayıya ulaşamaması ve iptal olması durumunda ( min.15 Kişi ); konaklamalı turlarda minimum 3 gün önceden, günübirlik turlarda minimum 1 gün önceden haber verilir. Otellerden hareket saatlerini rehber belirleyecektir ve iklim koşullarına göre programda değişiklik yapabilir.

Uygun Zamanlar

Ne yazık ki şu anda bu turumuzda uygun yer bulunmamaktadır.

Üzgünüz, bu tour için henüz hiçbir yorum yok.