Genel

Genel

DÜZCE – AKÇAKOCA TURU
 
 
 
 
 
 
 
 
1.Gün:

Sabah saat 07.30’da hareket. Yolumuz üzerinde vereceğimiz mola sonrası Düzce şehir merkezinden geçerek kuş gözlemciliği açısından oldukça önemli olan Efteni Gölü’nü ziyaret ediyoruz. Ardından135 metrelik blok kayaların üzerinden aşağı düşüş yapan yemyeşil doğasıyla Güzeldere Şelalesi’nde fotoğraf çekimi ve manzara keyfi için serbest zaman. Öğle yemeği için Aydınpınar Köyü’ne gidiyoruz. Yemek sonrasında Aydınpınar Şelalesi ve bir doğa anıtı olan Samandere Şelalesi gezimiz sonrasında Düzce’ye hareket. Otelimize transfer. Oteldeki akşam yemeği sonrası serbest zaman. Konaklama Düzce’deki otelimizde.

 
2. Gün:
Otelde alacağımız kahvaltının ardından bölgenin tek antik kenti olan Konuralp’e varış. Konuralp Müzesi’nin gezilmesi sonrası Akçakoca’ya 8 km mesafede olan Fakıllı Köyü içinde bulunan Fakıllı Mağarası’nı geziyoruz. Halen doğal özellikler taşıyan mağaranın içinde çeşitli yönlere giden galeriler, sarkıt ve dikitler vardır. Mağaranın havasının astım hastalığına iyi geldiği bilinmektedir. Akçakoca merkeze varışın ardından yöreye özgü balıkçı lokantasında öğle yemeği molası veriyoruz. Yemek sonrası Akçakoca Bey’in Heykeli, Ceneviz Kalesi, Akçakoca Evleri’nin gezilmesi sonrası serbest zaman. Dileyen  misafirlerimize ekstra düzenlenecek tekne turuna katılabilirler. Belirlenen saatte buluşma ve Aktaş Köyü sınırları içinde bulunan Aktaş Şelalesi’ne hareket. Şelalenin etkileyici doğasını keşfettikten sonra Ankara’ya dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Yol üzerinde vereceğimiz molalar sonrası akşam saatlerinde Ankara’ya varış. Başka bir Hekimhan Turizm gezisinde buluşmak üzere vedalaşma.
FİYATIMIZA DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ
FİYATIMIZA DAHİL OLMAYAN HİZMETLERİMİZ
  • 1 Gece Yarım Pansiyon Konaklama
  • Özel tur otobüsümüz ile ulaşım
  • Araç içi ikramlar
  • Seyahat sigorta poliçesi
  • Profesyonel Rehberlik Hizmeti
Müze ve ören yerleri giriş ücreti
Öğle yemekleri
Kişisel harcamalar
TASKSİT İMKANI: WORLD , AXESS, CARD FINANS
FİYAT TABLOSU
GEZİ ÜCRETİ
PEŞİN FİYAT
KİŞİ BAŞI
 
00 – 02 Yaş Arası 1.Çocuk 2 Yetişkin Yanında Ücretsizdir.
( Araçta Koltuk Verilmez. )
02 – 06 Yaş Arası 1. Çocuk % 50 ücretlendirilir.
06 – 12 Yaşa kadar % 10 indirimli ücret ödenir.
KALKIŞ NOKTALARI
 
 
DETAYLAR
Acentemiz kesin kayıt tarihine kadar fiyatlarda ve konaklanacak otellerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Turlarımız, tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 15-17 kişide özel dizayn minibüs ile, 18-31 kişide lüks küçük otobüs ile, 31 kişinin üstünde ise 46 kişilik otobüslerimiz ile yapılacaktır. Turlarımızın, yeterli sayıya ulaşamaması ve iptal olması durumunda ( min.15 Kişi ); konaklamalı turlarda minimum 3 gün önceden, günübirlik turlarda minimum 1 gün önceden haber verilir. Otellerden hareket saatlerini rehber belirleyecektir ve iklim koşullarına göre programda değişiklik yapabilir.

Uygun Zamanlar

Ne yazık ki şu anda bu turumuzda uygun yer bulunmamaktadır.

Üzgünüz, bu tour için henüz hiçbir yorum yok.