Genel

Genel

ÇANAKKALE TURU
 
 
 
 
 
 
 
 
1.Gün:

Akşam saat 21.00’da buluşma ve hareket. Yolda gerekli molalar verilerek Ankara – Eskişehir – Bursa – Lapseki üzerinden Çanakkale’ye varış.

2. Gün:
 
Sabah 08.00 civarı kahvaltı ve ihtiyaç molasının ardından feribotla Eceabat’a geçiş. Yaklaşık 250.000 kayıp verdiğimiz, destanlaşan kahramanlıklara ve şehitlerimize ev sahipliği yapan coğrafyada Kilitbahir Kalesi, Namazgâh Tabyası, Mecidiye Tabyası, Seyit Onbaşı Anıtı, Sargı Yeri Şehitliği gezilerinin ardından şehitlerimizin anısını yaşatan Şehitlik Abidesi’ne hareket. Gelibolu Yarımadası Tarihi Milli Parkısınırları içerisindeki en büyük ve en görkemli anıt olan Abide’nin görülmesi sonrası öğle yemeğimizi alıyoruz. Yemek sonrası Kara Savaşları’nın yaşandığı Kuzey Cephesi’ne hareket ve 57. Alay Şehitliği’ne varış. 57. Alay Anıtı ve Şehitlik gezisi sonrasında “ÇANAKKALE GEÇİLMEZ!” destanının yazıldığı CONKBAYIRI’na hareket. Conkbayırı, Atatürk Anıtıve Savaş Siperleri gezileri sonrası Çanakkale’ye geçiş için Eceabat’a hareket. Feribot ile Eceabat’tan Çanakkale’ye geçiş. Çanakkale Deniz Savaşları sırasında oldukça önemli görevleri başarıyla yerine getiren Nusret Mayın Gemisi ve türkülere konu olmuş Aynalı Çarşıgezilerimiz sonrası otelimize yerleşme. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.
 3. Gün:

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından Truva antik kentine hareket. Efsanelere konu olan Truva Savaşı’nın hikayesini dinleyip, antik kenti ve ahşap atı gördükten sonra Assos antik kentine hareket. Ege Denizi’ne hakim bir noktada kurulan antik kent gezimiz sonrası yolumuz üzerinde öğle yemeği molası. Yemek sonrası Edremit’te zeytin alışverişi yaparak Bursa – Eskişehir üzerinden Ankara’ya hareket. Bir başka Hekimhan Turizm gezisinde görüşmek üzere vedalaşma.

FİYATIMIZA DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ
FİYATIMIZA DAHİL OLMAYAN HİZMETLERİMİZ
  • 1 gece yarım pansiyon konaklama
  • Lüks araçlarla ulaşım ve çevre gezileri
  • Profesyonel Rehberlik Hizmetleri
  • Araç içi ikramlar
  • Feribot Ücretler
  • Seyahat sigortası
Müze ve ören yerleri giriş ücreti
Öğle yemekleri
Kişisel harcamalar
Dönüş günü akşam yemeği
TASKSİT İMKANI: WORLD , AXESS, CARD FINANS
FİYAT TABLOSU
GEZİ ÜCRETİ
PEŞİN FİYAT
KİŞİ BAŞI
 
00 – 02 Yaş Arası 1.Çocuk 2 Yetişkin Yanında Ücretsizdir.
( Araçta Koltuk Verilmez. )
02 – 06 Yaş Arası 1. Çocuk % 50 ücretlendirilir.
06 – 12 Yaşa kadar % 10 indirimli ücret ödenir.
KALKIŞ NOKTALARI
   
DETAYLAR
Acentemiz kesin kayıt tarihine kadar fiyatlarda ve konaklanacak otellerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Turlarımız, tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 15-17 kişide özel dizayn minibüs ile, 18-31 kişide lüks küçük otobüs ile, 31 kişinin üstünde ise 46 kişilik otobüslerimiz ile yapılacaktır. Turlarımızın, yeterli sayıya ulaşamaması ve iptal olması durumunda ( min.15 Kişi ); konaklamalı turlarda minimum 3 gün önceden, günübirlik turlarda minimum 1 gün önceden haber verilir. Otellerden hareket saatlerini rehber belirleyecektir ve iklim koşullarına göre programda değişiklik yapabilir.

Uygun Zamanlar

Ne yazık ki şu anda bu turumuzda uygun yer bulunmamaktadır.

Üzgünüz, bu tour için henüz hiçbir yorum yok.