Genel

ABANT’TA MANGAL KEYFİ
 Günübirlik tur
       
Belirlenen yer ve saatte buluşma, hareket. Molalarımızın ardından Abant’a ulaşıyoruz. Bolu il sınırlarında bulunan doğa harikası göl, ((Abant gölü Bolu Mudurnu sınırında kalan 1300 metre yükseklikteki bir çöküntü gölüdür. 125 hektarı bulan, genişçe bir alana sahiptir. Gölde Abant alası denilen balık türü yaşamaktadır. Özellikle kış aylarındaki görüntüsü birçok kişiyi cezbedecek niteliktedir. Göl kıyısında iki büyük otel ve birçok gazino, cafe, dinlenme yeri vardır. )) özellikle kış aylarında harika manzaralar sunuyor ziyaretçilerine. Abant’a yaklaşık 3 saat süren yolculukla ulaşılan göl çevresinde isterseniz kısa bir tur yapabilir, ya da  ormanlık alanda yaklaşık 2 saat süren yürüyüşe katılabilirsiniz. Yürümek istemeyenler ata binebilir, faytonla gezinti yapabilirler.
Öğle yemeği için yakılan barbeküde köfte ve sucuk ziyafeti veriyoruz. Saat 16:00 civarında Ankara’ya doğru hareket ediyoruz. 21:00 civarında Ankara’ya ulaşıyoruz. Bir başka Hekimhan Tur organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.
FİYATIMIZA DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ
FİYATIMIZA DAHİL OLMAYAN HİZMETLERİMİZ
Özel tur Otobüsümüz ile ulaşım.
Araç içi ikramlarımız.
Hekimha Turizm refakat ve rehberlik hizmetleri.       Milli Park giriş ücretleri
Öğle Yemeği
 
Kişisel harcamalar.
Dönüşteki Akşam Yemeği
 
TAKSİT İMKANI: WORLD , AXESS, CARD FINANS
FİYAT TABLOSU
GEZİ ÜCRETİ
PEŞİN FİYAT
KİŞİ BAŞI
 
00 – 02 Yaş Arası 1.Çocuk 2 Yetişkin Yanında Ücretsizdir. ( Araçta Koltuk Verilmez. )
02 – 06 Yaş Arası 1. Çocuk % 50 ücretlendirilir. 06 – 12 Yaşa kadar % 10 indirimli ücret ödenir.
KALKIŞ NOKTALARI
07.00 : Sezenler sok. Atatürk Lisesi Önü
07.10: Milli Kütüphane Önü
07.30: Jandarma Kavşağı Carrefour Önü
 
DETAYLAR
Acentemiz kesin kayıt tarihine kadar fiyatlarda ve konaklanacak otellerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Turlarımız, tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 15-17 kişide özel dizayn minibüs ile, 18-31 kişide lüks küçük otobüs ile, 31 kişinin üstünde ise 46 kişilik otobüslerimiz ile yapılacaktır. Turlarımızın, yeterli sayıya ulaşamaması ve iptal olması durumunda ( min.15 Kişi ); konaklamalı turlarda minimum 3 gün önceden, günübirlik turlarda minimum 1 gün önceden haber verilir. Otellerden hareket saatlerini rehber belirleyecektir ve iklim koşullarına göre programda değişiklik yapabilir.

Uygun Zamanlar

Ne yazık ki şu anda bu turumuzda uygun yer bulunmamaktadır.

Üzgünüz, bu tour için henüz hiçbir yorum yok.